Folie samoprzylepne

ORACAL to produkty cieszące się w Polsce od lat pozycją lidera na rynku markowych folii samoprzylepnych. Swoją wyjątkową pozycję folie te zawdzięczają połączeniu bardzo dobrych parametrów
łatwości nanoszenia, dostępność, wyjątkowo korzystnej ceny.

Folie szerokiego zastosowania:

Seria 641 Economy Grade ….. folia uniwersalna do krótkookresowego zastosowania na zewnątrz. Jest do nabycia w 45 kolorach zarówno o powierzchni matowej jak i błyszczącej.

Seria 551 High Performance Grade ….. folia Standardowa do średniookresowego zastosowania. Ta folia najwyższej wydajności i grubości 0,070mm została wykonana do średniookresowego zastosowania w okresie do 7 lat. 56 błyszczęcych i 2 matowe kolory zapewniają szerokie zastosowanie tej folii na gładkich powierzchniach.

Seria 751 Premium Plus …..najwyższa wydajność bez kompromisów. Dzięki doskonałej stabilności wymiaru oraz bardzo dobrym własciwościom obróbki na ploterach tnących folia ta spełnia najwyższe wymagania w zakresie wytrzymałości na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Folia o grubości 0,06mm dostępna jest w 78 błyszczących i dwóch matowych kolorach. Z powodzeniem można używać jej na zewnątrz w okresie 7 lat Nadaje sie ona przede wszystkim do reklamy wysokiej jakości umieszczonej na pojazdach i środkach komunikacji.

Seria 451 Folia banerowa ….. dopasowująca sie do podłoża. Ta folia ploterowa została wykonana specjalnie do oklejania banerów, plandek Band i innych niestabilnych podłoży. Dopasowuje sie ona optymalnie do podłoża i przykleja się nawet do bardzo zużytej powierzchni.

Seria 8300 Folia przezroczysta …..kolorowe przebłyski. Ta specjalna folia satbilna na UV, zabarwiona przezroczysta i błyszcząca o wytrzymałości 5 lat służy w produkcji Reklamy świetlnej wysokiej jakości i dekoracji powierzchni szklanych oświetlonych od drugiej strony.

Seria 8500 Folia translucentna …..promienista reklama. Ta półprzezroczysta folia, której jedwabista, matowa powierzchnia zapobiega niepożądanym odbiciom światła.

Seria 5500 Folia odblaskowa …..doskonała widoczność. Folia ta gwarantuje doskonałe odbijanie światła, dobre jej rozpoznawanie nawet w złych warunkach atmosferycznych.